Productcode: 05095BK11030
zebra zipship 5095, thermisch transfer lint, hars, 110mm
Beschikbaar in 3 dagen, levertijd 2-5 dagen
Productnummer: 05095BK11030
Fabrikant: Zebra
Productnummer fabrikant: 05095BK11030
Gewicht per stuk: 1,81 kg
Beschikbaar bij onze leveranciers: 234
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Productinformatie "Thermal transfer ribbons, Zebra, 5095, hars, 110mm, 300m, Buitenkant, Zwart"
Zebra ZipShip 5095, thermisch transfer lint, 5095 hars, voor desktop-printers, rol breedte: 110mm, kern: 25.4mm, lengte: 300m
Kenmerken
Belangrijkste kenmerken
Inhoud van de doos
Afmetingen
Materiaal
Print Specifications
Eigenschappen "Thermal transfer ribbons, Zebra, 5095, hars, 110mm, 300m, Buitenkant, Zwart"
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Koker diameter: | 25,4mm |